Zaklínač 3 v next-gen odložen na neurčito!

Nová verze do hry The Witcher 3 ( Zaklínač 3) měla vyjít již v minulém roce 2021 a měla vlastníkům hry přinést Next-gen verzi zdarma. Hráči se tak mohli těšit na vylepšení vizuálních a technických prvků , mezi které patří například ray-tracing. Již v minulém roce nastínil marketingový manažer Radek Grabowski konec roku 2021. Bohužel Zaklínač 3 byl již několikrát odložen. Otázkou tak stále zůstává, zda je vůbec potřeba vytvářet podobnou verzi next-genu právě pro titul The Witcher 3.

Podle nedávných zasvěcených zpráv z ruských herních médií se na aktualizaci Zaklínače 3 pracovalo v petrohradském studiu Saber’s a CDPR se rozhodlo projekt stáhnout po invazi země na Ukrajinu. CD Projekt Red byl jedním z prvních vydavatelů, kteří se důrazně postavili proti invazi na Ukrajinu a zastavili prodej svých vlastních projektů a čehokoli prodávaného přes GOG.com

Vydavatelství CD Project na sociálních sítí zveřejnila informaci o odkladu na neurčito. Možná za to může mnoho práce a příprav nových přídavků do hry Cyberpunk 2077 a k tomu přidejme povrzenou informaci o vývoji možná nejočekávanější hry budoucnosti Zaklínač 4 (Witcher 4). Hold si na vylepšeného Geralta z Rivie budeme muset chviličku počkat!

We’ll update you as soon as we can. Thank you for your understanding. 2/2

— The Witcher (@witchergame) April 13, 2022

Zaklínač 3 v nové next-gen verzi v 8K rozlišení pod BlitzFX

Zatímco stále hráči netrpělivě čekáme na patch nové generace pro hru, YouTuber ‘Digital Dreams’ vydal novou showcase Zaklínače 3 nové generace v 8K a spoustou modů. Netřeba dodávat, že tato ohromující přehlídka nás žízní po aktualizaci nové generace ještě více, i když jsme si docela jisti, že nebude vypadat tak dobře jako tato silně modifikovaná verze titulu. Podívejte se na nové video níže:

Zaklínač 3 v nové next-gen verzi od autora Beyond all Limits vypadá v 8K úchvatně. Něco podobného by si The Witcher rozhodně zasloužil!

Právě v tomto videu si můžete všimnout ray tracingu a veškeré vylepšení hry Zaklínač 3 od autora  „Beyond all Limits“. Kromě toho je v tomto videu hra spuštěna s modulem BlitzFX, který do Zaklínače 3 integruje nejmodernější techniky vykreslování, včetně měkkých stínů zpevněných kontaktem, kontaktních stínů prostoru na obrazovce, květu HDR a rozmazání pohybu. vykreslení vody, Vylepšené vykreslování slunce, Vylepšené vyhlazování na vegetaci, Vylepšené mapování tónů a Snížené barevné pruhy.Jednou větou vše vypadá naprosto úžasně. Skvělá práce!!!

[elfsight_youtube_gallery id=”2″]

Vyjádřete svůj názor!

0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.