Zaklínač 3 v next-gen modu trhá rekordy

Zaklínač 3 se rozhodně nemusí stydět za vizuální a grafickou stránku a vlastně co si budeme nalhávat. Geralt, jakožto hlavní hrdina se stal nejhranější postavou od roku 2015. Proto není občas nazbyt připomenout si nebo poukázat různé doplňky do hry, které danou hru zkrášlují.

O odložení oficiální next-gen verzi Zaklínače 3 jsme si psali v minulém příspěvku a rozhodně si myslíme, že převážně oficiální přídavky do her nikdy nejsou kvalitní jak od různých móderů. Jasně, velkou výjimkou by mohl být například Resident Evil, který nastavil hodně vysokou laťku anebo rovnou první díl z legendární edice Mass Effectu. A tak není divu, že modeři vytváří různé modifikace do her

Zaklínač 3 představen v modifikaci roku 2022

Nic méně, když jsem se osobně dozvěděl o přídavku do hry Zaklínač 3 začal jsem mít menší pochybnosti. Možná je to vše kolem Zaklínače zbytečné anebo se pletu. Každopádně podle mého názoru, nás nečeká zas tak extrémní rozdíl. Na samotný verdikt si však musíme počkat do vydání originálního vylepšení next-gen verze do Zaklínače.

Určitým způsobem Reshade Ray Tracing není tak dobrý jako nativní Ray Tracing. Nicméně toto řešení RT může zlepšit grafické prvky všech her (a může simulovat nativní RT). Nicméně, a přestože The Witcher 3 Next-Gen může mít lepší efekty Ray Tracing, nemusí obsahovat všechna vylepšení, která přinášejí všechny ostatní modifikace do hry Zaklínač 3.

Dobrou zprávou je, že Digital Dreams sdílí seznam použitých modů. Jako takové a jejich stažením odtud (přejděte dolů k souboru „modlist 2022“) . Znamená to, že Zaklínače můžete mít ve sdtejné grafice, jako v samotném videu.

Vyjádřete svůj názor!

0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.