UE 5 Remake verze k Resident Evil 4, Dino Crisis, RDR 2, The Last of Us

Dino Crisis, Resident Evil, Legacy of Kain: Soul Reaver, Syphon Filter a mnohem více her, patří mezi mé mladí. Velice rád vzpomínám kolik hodin jsme trávili na konzoli Playstation 1 a raději ani nemluvím o neprospalích nocí u legendy Tomb Raider. Už v té době jsme psali vlastní recenze pod HTML a tak nějak jsem si připadal jako vládce světa. Bohužel většina studiích vydávají každý rok totožné hry, které se neustále opakují a jediné co se mění je grafické podání. Call of Duty přešli od opravdu úspěšné sérii COD 1,2 na souboj každoročního válčení ze sérií Battlefield.

FIFA sice přinesla mnoho změn, ale stále tu máme stejný fotbal, který tu bojuje proti ProEvu. Mohl bych tu opravdu jmenovat mnoho herních titulů, které každý rok získávají 85% v recenzích a jsou stále stejné. Nezajímavé. Bohužel doba se mění a hráči se více zapojují do kooperativních multiplayerových her, které streamuje snad skoro každý druhý hráč. Doba se mění strašně rychlím tempem a je to obrovská škoda! Nic méně tu dnes nejsem od kritiky, ale pojďme si společně ukázat a představit amatérské projekty, které se zaměřují na úpravy slavných her do Remake verzích v programu Unreal Engine 5.

Resident Evil 4 Remake Unreal Engine 5

Leon Scott Kennedy policista, kterého není třeba představovat.  Leon si doslova prošel peklem ve městě Raccoon City ve hře Resident Evil 2. Po celém incidentu v Resident Evil 2 byl Leon Scott Kennedy najat tajnou vládou USA a byl vyslán do Španělska, kde je vašim úkolem zachránit prezidentovu dceru Ashley Graham, která je unesena neznámým kultem. Resident Evil 4 znám také jako Biohazard 4 je survival horror a spadá do šestého pokračování série Resident Evil. Hra byla v Evropě vydána 18. března 2005. Resident Evil 4 patří mezi nejlepší díl svého žánru. Hra získala mnoho cen a v žebříčku GameRankings je na devátém mezi v nejlepších her všech dob.

Do hry je ke stažení několik modifikací. Které mají svá místa ve fanouškovských táborech. Dnes se podíváme na nový výtvor, pod názvem Resident Evil 4 Remake, který je vyvinutý v novém Unreal Engine 5. Grafické zpracování Resident Evil 4 Remake vypadá dobře a překvapily mne také detaily u postavy Leon Scott Kennedy.

TY NEJLEPŠÍ DOPLŇKY KE HŘE RESIDENT EVIL

Resident Evil 1 Unreal Engine 5 Remake

Dino Crisis Remake Unreal Engine 5

Již několikrát jsme vám připoměli návrat série Dino Crisis od Capcomu a vlastně i na facebooku jsme si to psali několikrát. Bohužel Capcom se k dalšímu pokroku nemá a tak není divu, že vylepšené verze výdáme pouze od neoficiálních vylepšených verzí. Nový přírustek tak můžeme vidět nyní a to v podobě neoficiálního Remaku v Unreal Engine.

Dino Crisis je hororová a akční dobrodružná videoherní série vytvořená Shinji Mikami a vyvinutá a publikovaná společností Capcom. Děj se zaměřuje na opakující se výskyty smrtících dinosaurů v uzavřených prostředích, jako je laboratoř na ostrově. Série obsahuje také komiksy a různé merche. K 31. prosinci 2019 se herní série celosvětově prodalo 4,4 milionu kusů.

https://www.youtube.com/watch?v=l9Y0tMUGbIc

UKÁZKY JINÝCH HER V UNREAL ENGINE 5

The Last of Us Unreal Engine 5 Remake

Tomb Raider 4 Remake Unreal Engine 5

Vyjádřete svůj názor!

0 0

4 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.