Songs of Conquest čeština – český překlad brzy!

Songs of Conquest v českém jazyce? Tohle není fake a ani poplašná zpráva. Jetro připravuje český překlad do nové tahové strategie vyvíjenou společností Lavapotion a publikovanou nakladatelstvím Coffee Stain Publishing. Hra je inspirována klasikami 90. let, jako jsou Heroes of Might and Magic III.

Občas si říkám, jaké další zprávy nás čekají letos? Věřte, že víkendový článek plných novinek vás velice překvapí. Jinak zpět k tématu. Vy nevíte co je Heroes of Might and Magic III? Tak v rychlosti zpět do roku 1999. Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia je počítačová hra žánru tahová strategie, vydaná v roce 1999 firmou 3DO. K této hře také vyšly dva datadisky – Heroes of Might and Magic III: Armageddon’s Blade a Heroes of Might and Magic III: The Shadow of Death.

Heroes of Might and Magic III se stal nejúspěšnější tahovou strategií všech dob a dokonce se nenechal porazit ani od svých bratrů, kteří se spíše musí spokojit s nějakou tou kritikou!

Songs of Conquest – český překlad nás čeká brzy. Těšíme se!

Lavapotion pracuje na hře Songs of Conquest od roku 2019 a obdržel více jak 20 000 žádostí do uzavřené alfy verze hry Songs of Conquest. Obrovskou výhodou je, že tým je prakticky celou dobu online s celou komunitou na svém Discordu, připravuje mnoho příspěvků a blogů pro fanoušky.

Songs of Conquest je tahová strategie inspirovaná klasickými tituly z 90. let. Postav se do čela mocných mágů a putuj do neznámých zemí. Bojuj proti armádám, které se ti odváží postavit do cesty, a pátrej po mocných artefaktech. Ovládni svět, než to udělá někdo jiný!

Čeká tě dobrodružství
Prozkoumej širokou nabídku map s různými nepřáteli a cennou kořistí. Vydej se do vzdálených koutů světa plných rozmanitých prostředí a nepřátelských frakcí.

Vybuduj říši


Spravuj své suroviny, objev nová vylepšení a rozšiř své království. Rozvíjej své město dle libosti – spolehneš se na hrubou sílu, magii, nebo obojí? Cest k vítězství vede bezpočet.

Bojuj s nepřáteli


Ponoř se do komplexního bojového systému, ve kterém schopnosti jednotek a magie hrajou klíčovou roli. Kombinuj své jednotky a kouzla a využij výškovou převahu, úzké průchody a tucty dalších strategických prvků, které budeš mít k dispozici.

Sami, nebo společně
Ponoř se do dobrodružství pro jednoho hráče nebo vyzvi své přátele k čestnému duelu, online nebo prostřednictvím lokálního multiplayeru!

Editor map


Vytvoř svá vlastní dobrodružství a kampaně v editoru map a využij stejné nástroje, ve kterých jsme pracovali i my. Skriptuj kampaně a hudbu, vytvoř nové dialogy a sdílej své výtvory s ostatními!

Čtyři frakce


Světem zmítá válka mezi čtyřmi nepřátelskými frakcemi. Arleon, starodávný rytířský řád, jehož členové se přetahují o moc. Rana, prastaré kmeny bojující o přežití v bažinách. Loth, nekromanti probouzející mrtvé. A Barya, odvážní žoldáci a vynálezci, kteří milují peníze, střelný prach a nezávislost.

Pěvecký epos


Poslechni si bardy opěvující tvou cestu za vítězstvím. Každá kampaň má jedinečnou píseň, která vypráví příběh o tvém vzestupu a pádu. Objev jednotlivé verše na svých cestách a vychutnej si celé písně na konci jednotlivých kampaní.

Vyjádřete svůj názor!

0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.