Silent Hill Remake v Unreal Engine 5 je úžasný

Silent Hill 1 trhal v roce 1999 rekordy!

Konec posledního lednového dne v roce 1999 přinesla doslova revoluci ve světě hororových her a na poli vítěze se okamžitě dostal Silent Hill od vydavatele Konami. Někteří se nových zpráv o vydání nového pokračovali již vzdali a když už se někdo pokusí herní sérii oživit nejsou to vývojáři, ale fanouškovské tábory a jeden v celku proslavený si ukážeme v dnešním článku.

V prvním díle hlavní hrdina Harry Mason hledá ve městě Silent Hill svoji nevlastní sedmiletou dcerku Cheryl a setkává se s kultem uctívajícím temného boha. Zjišťuje, že jeho dcera je jakýmsi komplementem popálené dívky Alessy. Kult je veden Alessinou matkou Dahlií.

Remake Silent Hill poběží na Unreal Engine 5 a oživí tak historicky Silent Hill z roku 1999

Remake Silent Hill poběží na Unreal Engine 5 a oživí tak historicky Silent Hill z roku 1999

Podle informací, které jsem ve světě internetu získal, Konami na žádném projektu ze hry Silent Hill nepracuje, a tak není divu, že tu máme několik remaku nebo modifikací do hry. Jedna v celku povedená a oblíbená skupina na internetu sbírá kladné reakce. Codeless Studio nedávno na YouTube zveřejnilo záběry před alfa verzi fanouškovského remaku Silent Hill. Aby to nebylo málo Silent Hill Remake poběží na novém Unreal Enginu 5 a vypadá to přesně tak, jak očekáváte! Grafika je naprosto úžasná a dechberoucí!

Silent Hill Remake od Codeless Studio!

Fanouškovský projekt Silent Hill Remake získal obrovskou podporu v komentářích a ve sdíleních na sociálních sítích.

Brácho...jen v tom pokračuj!!! Pro všechny nostalgické hráče 90. let.

napsal Esteban M.

My všichni fanoušci Silent Hill potřebujeme, aby tato hra měla zasloužený remake!! Pokračujte v tomto úžasném projektu.

napsal Alan Román

Bohužel máme pro milovníky sérii i zatím špatnou zprávu. Kvůli chybějící licenci na sérii Silent Hill nevydá studio Codeles Studio Silent Hill Remake jako plněhodnou hru. Tým však plánuje přidat další hratelné oblasti, hádanky a nepřátelé. Téma Silent Hill Remake nás v redakci velice zajímá a tak se přidejte k nám a společně sledujme jak se Remake vyvede!

Vyjádřete svůj názor!

0 0

3 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.