Ryse: Son of Rome. Zažijte epickou bitvu za zajímavou cenu!

Ryse: Son of Rome je úžasně vypadající hrou od studia Crytek. Zažijte ty nejepičtější bitvy v oblíbené Římské tématice. Nyní si tuto hru můžete dopřát ve slevovém šílenství na Steamu. DOPORUČUJEME

Římský syn vypráví příběh mladého římského vojáka Maria Tituse, který byl svědkem vraždy své rodiny v rukou barbarských banditů, a poté cestuje s římskou armádou do Britannie, aby se pomstil. Marius, který se rychle zvedá v řadách, se musí stát vůdcem mužů a obráncem Impéria při jeho snaze o pomstu své rodiny a naplnění osudu.

Brutálně intenzivní boj

„Ryse: Syn Říma“ přináší úderný, brutálně realistický bojový zážitek s bitvami v epickém měřítku. Zažijte bezohlednou historii starověkého Říma, když se zapojujete do surového boje proti barbarským hordám.

Kooperativní gladiátorský boj v Koloseu
Colosseum Mode, vrhá vás do arény, abyste bojovali po boku přítele proti neustále se měnící paletě nepřátel a výzev, k řevu tisíců diváků.

Dynamické bojiště

Colosseum Mode zahrnuje 26 map pro více hráčů, se sadami dlaždic od britských táborů po římské vily a egyptské pouště.

Kováři svou vlastní legendu

Vy rozhodujete o svém osudu, přizpůsobíte svého gladiátora zlatem a Valorem (XP) novými brněními, zbraněmi, štíty a spotřebním materiálem, abyste získali dav a přežili v aréně.

Bonusový obsah

“Ryse: Son of Rome” pro PC přijde se všemi bonusovými materiály původně vydanými jako obsah ke stažení pro verzi Xbox One, včetně:

NEPŘEHLÉDNI DALŠÍ SLEVU

https://rajhrace.cz/svet-hracu/zakupte-nba-2k20-v-92-sleve-na-steamu/

POZOR ! TATO SLEVA KONČÍ 31.SRPNA 2020 !

Vyjádřete svůj názor!

0 0

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.