Resident Evil Code Veronica REMAKE je dechberoucí

Další neděle je už skoro za námi a já brouzdám na internetu o novinkách ze světa Resident Evil. Možná se ptáte proč, ale mě opravdu chybí klasika v nové kabátě. Resident Evil nám přinesl mnoho změn, nepočítáme-li vylepšenou verzi Resident Evil 2 a 3 Nemesis. Docela mi vadí, že nové hry v hororovém žánru se prostě nepodobají klasice, na kterou jsem byl například zvyklý já.

V minulém měsíci jsem proto začal hledat několik fanouškovských týmů, které se věnují Remake hrám a na poli opravdu zajímavých projektů jsem narazil na neuvěřitelný Remake k Resident Evil Code: Veronica, kterou momentálně vyvíjí menší skupina přátel patřící do skupiny fanoušků série Resident Evil.

Po necelém měsíci se nám na internetu konečně ukázal pěti minutový trailer na tento božský Remake, který mě okamžitě donutil zpestřit mé oči. Tento (POZOR) hratelný neoficiální Remake vypadá fantasticky a já se už nemůžu nabažit nového videa.

Resident Evil Code: Veronica Remake Trailer

Video ze hry Code: Veronica zveřejněné na YouTube prezentuje prvních pět minut gameplay hry Resident Evil Code: Veronica, který je v Unity a hra vypadá prostě fantasticky! Já si pokládám často otázky, jak je možné že Capcom nedokáže vytvořit podobný výtvor.

Jinak pro zajímavost tým, který má nestarosti nový Remake, dal jasně najevo, že pokud Capcom nebude souhlasit s dokončením Remake Resident Evil, celý projekt stáhnou, jelikož Capcom vlastní veškerá autorská práva.

Resident Evil Code: Veronica (5 minut gameplay)

Díky vašim odkázům, které mi zasíláte do messengeru na FB skupině jsem našel na Capcom oficiálních stránkách zvláštní informaci nadhazující spekulaci o novém oficiálním vydání Remaster verze Resident Evil Outbreak. Dále putují na internetu fámy, že Capcom momentálně pracují na další Remaster verzi Resident Evil 4 a to díky fanouškovskému týmu, který pracuje na Resident Evil 4 Remake, o kterém jsme vám psali článek také. Tento rok bude nejspíš hodně zajímavý a já doufám, že Resident Evil Code: Veronica dopadne dobře a jako vždy pro Vás budeme hledat co nejvíce informací!

Vyjádřete svůj názor!

0 0

3 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.