Outward:Definitive Edition-nové RPG na PC,konzole

Outward nám v roce 2019 přinesl jako RPG v otevřeném světě mnoho. A vlastně si Outward získal celkem hojné hráčské publikum. Při hrání hry jsem si uvědomil, že vše není jak v růžové zahradě a tady to bylo znát. Hratelnost mě v Outward zavedla do RPG otevřeného Světa, kde noční chlad, infikovaná nebo otevřená rána mohla být stejně nebezpečná jako zákeřní predátoři, schovávající se ve světě Aurai. Velkým natěšením jsem prozkoumával obrovský svět, a přitom mi vše přišlo jak nezapomenutelné dobrodružství, kde jsem pro zajímavost hrál s kamarády.

Outward: Definitive Edition dorazí na PC a konzole nové generace

Mnu rok 2019 je dávno za námi a já už nedoufal. Nicméně kanadský vývojář Nine Dots Studia oznámil nové vydání v podobě Outward: Definitive Edition. Nová verze nám tak brzy dorazí na PC a konzole nové generace. Těšit se můžete na aktualizaci celkového chodu vašeho života ve hře, nové výzvy a mnohem více zajímavého obsahu. Ještě lepší informace pro vlastníky základní hry Outward nebo Three Brothers DLC je, že Outward: Definitive Edition získáte jako aktualizaci zcela zadarmo.

A tak se jako obyčejný dobrodruh budete muset znovu skrývat nebo bránit před ohrožujícími tvory, vzdorovat nebezpečným podmínkám prostředí, chránit se před infekčními nemocemi a dbát na to, abyste měli dostatek spánku a zůstali hydratovaní. Vydejte se na nebezpečné výpravy po nezkrocených zemích, abyste dosáhli nových měst, podnikli různé mise a objevili skryté kobky plné impozantních nepřátel.

Outward: Definitive Edition vychází na PC, Xbox Series X/S a PS5 17. května. Ti, kteří již vlastní základní hru a Three Brothers DLC, budou moci upgradovat na Definitive Edition zdarma.

Vyjádřete svůj názor!

0 0

4 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.