14 vidělo
0

Po dlouholeté práci, myšlenek a debat tu máme testovací a základní verzi našeho nového a začínajícího projektu Ráj Hřáče (Komunita Pařmenů), který je určený pro všechny hráče i pouze čtenáře. Máme velké plány, které chceme zrealizovat během letošního a velmi těžkého roku 2020.

Nový portál Ráj Hráče

Nový portál Ráj Hráče

O Ráj Hráče

Mé jméno je Pavel a byl jsem v minulosti streamer a zakladatel nemáleho, herního magazínu v roce 2007-2012. Jako Youtuber/Streamer jsem nahlížel na různé herní kanály, ale vlastně rád jsem brouzdal na youtube a sledoval nové a někdy zajímavé kanály. Čas od času jsem celkem mnohokrát narazil na slušné kanály, které i přes veškerou snahu neměli na sociální síti, i na youtube moc diváků. Mnoho opravdu zajímavých kanálů tak bohužel skončilo.

Dával jsem si každý den otázky, které mě nutili přemýšlet nad realizací projektu, který by dal šanci třeba i tobě. Jsem člověk, který velmi rád píše různé články, rád nahlížím, diskutuji a pomáhám, tam kde se jen dá. Logicky jsem zkoušel různé projekty na mém youtube projektu, který stál na mrtvém bodě. Bohužel jsem člověk, který chodí do práce a stará se pečlivě o svou rodinu a je těžké v dnešní době přijít domu utahaný a koukat jak Zombie do webkamery.

Našim cílem je pomáhat

Bohužel a vlastně bohudík, můj projekt je na mrtvém bodě. Bohudík, protože díky tomu, mám čas věnovat se novému projektu, o kterém si myslím a můj tým také, že má budoucnost. Mnohdy jsem nechodil ani spát a přemýšlel, zda mám odvahu se znovu vrátit k torbě webových stránek. Kolem sebe mám však mnoho lidí, kteří se rozhodli mě v tomto rozhodnutí a směru podpořit. Každý den debatovat o tom, co by se mělo udělat.

Ráj Hráče je nový projekt, jehož obsah tvoříte právě vy. Ukažte čtenářům vaše projekty na Youtube nebo Twitch, vkládejte vlastní videa, pište různé blogy nebo články. Hlasujte v různých versus anketách o oblíbené hry nebo i streamery. Máte-li problém týkající se HW,SW nebo čehokoliv, tak neváhejte a využijte naši online poradnu, kde vám rádi pomůžeme. Na webu také nahlížejte na novinky ze světa her nebo různých zajímavých článků. Každý váš nápad o založení určité sekce nebo dokonce změny, nám pomůže náš projekt optimalizovat a dokončit ho tak, aby každý čtenář si našel svůj zajímavý koutek. V tomto roce máme v plánu dokončit náš projekt a přidat mnoho zajímavých sekcí, ale o tom až někdy příště