Nejlepší singleplayerové hry, které vám doporučujeme

Navzdory silné konkurence například u titulů v žánru Battle royale, se i přes masivní online hraní objevují celkem propracované a velmi oblíbené hry pro jednoho hráče. V dnešním článku si tedy ukážeme nejlepší singleplayerové hry, které vám v roce 2020 redakce Ráj Hráčů doporučujeme.

The Witcher 3: Wild Hunt

The Witcher 3 je nejúspěšnější RPG hrou, která si od nás odnesla rovných 100%

The Witcher 3 je nejúspěšnější RPG hrou, která si od nás odnesla rovných 100%

Čtyři roky po vydání miliony hráčů stále pokračují po nelítostné cestě zamořené válkou zpustošeném fantazijním světě The Witcher 3. Čeká vás mnoho vedlejších i hlavních úkolů, ve kterých vás budou provázet velcí páni a baroni, o jejichž životy můžete rozhodovat i vy. To je hra, díky níž se jistě, slavný hrdina Geralt z Rivie stává ikonou a novou hvězdou seriálu Witcher od Netflixu. Svět ve hře Zaklínač 3 není jen úžasný z pohledu typografického měřítka a celkové rozmanitosti, ale také působí historicky a příběhově na jedničku. Vlastně jakákoliv skála, jeskyně, hrad, nebo okolní lidé mají svůj vlastní a velmi propracovaný příběh.

Resident Evil 2 Remake

Resident Evil 2 Remake, nám vrátil tu starou dobrou hororovou atmosféru v novém kabátku. Od nás 90% Resident Evil 2 Remake, nám vrátil tu starou dobrou hororovou atmosféru v novém kabátku. Od nás 90%

Remake jedné z největších hororových her o přežití se může zdát jako nadsázka, bohudík se podařilo Capcomu vytvořit excelentního titána jak v rámci hororového žánru, tak mezi všemi remake hry doposud.
Stejně jako původní hra Resident Evil 2 a novodobý Remake, vás zavede do shodné kampaně, ve kterých si zahrajete za Leon Kennedy a Claire Redfield. Oproti původní verze RE2, vám Remake nabídne jakýsi archetyp moderního designe a vizuální stránky plné hádanek, které se budou točit kolem slavného policejního oddělení v Racoon City, kde jako policejní detektiv budete čelit smrtelnou hrozbou odhodlaných zombie a nedostačujícími zdroji, mezi které patří hlavně náboje. Remake nebo ne, tohle je nelepší hororová hra doposud!

Assassin’s Creed: Odyssey

Assassin’s Creed: Odyssey patří mezi singleplayerové hry a stal se pro nás absolutním zázrakem. Například myšlenka vrátit se v čase a bojovat ve slavné Bitvě o Thermopyl mluví za vše. Za nás jasných 90% Assassin’s Creed: Odyssey patří mezi singleplayerové hry a stal se pro nás absolutním zázrakem. Například myšlenka vrátit se v čase a bojovat ve slavné Bitvě o Thermopyl mluví za vše. Za nás jasných 90%

Píše se rok 2016 a Ubisoft přehodnocuje celý systém slavné hry Assassin’s Creed. Novinka v podání Odyssey rozděluje hráče do dvou táborů. První tábor hodnotí hru jako absolutní špičku ve světě RPG her a druhý tábor stěžující se na absenci  slavného maskovaného vraha s dýkou, o kterém je celá série známa. Od Ubisoft to byl však chytrý krok kupředu, protože Odyssey se toto rozhodnutí vyplatilo. Assassin’s Creed Odyssey je jasnou inspirací pro RPG. Těšit se můžeme na velké dobrodružství na otevřeném světě v Helénském poloostrově, kde nás doslova nadchne Řecká architektura, příběhová linie Alexiosa a Kassandry.

Total War: Warhammer 2

Přiznáme se, že máme raději bitvy Římské. Přesto nás Total War: Warhammer 2 velice bavil a od nás získal 95%. Kdo by přeci nechtěl ovládat draky :-). Pro singleplayerové hry ve strategické podobě jen doporučujeme. Přiznáme se, že máme raději bitvy Římské. Přesto nás Total War: Warhammer 2 velice bavil a od nás získal 95%. Kdo by přeci nechtěl ovládat draky :-). Pro singleplayerové hry ve strategické podobě jen doporučujeme.

Velice známá hra Total War již stagnoval s Římem a dlouhé přinášel velmi zajímavé strategické tituly. Bohužel tomu něco málo chybělo a proto přináší Creative Assembly další novinku v již úspěšné sérii Warhammer. Total War Warhammer 2 je doslova strategickým a epickým měřítkem. Vylepšeny byly veškeré frakce v pulzujícím grim-darkovém světě. Každá kampaň trvá několik desítek hodin a přenáší epické a taktické střety mezi armádami, jejichž umělá inteligence je na velmi vysoké úrovni, která kdy byla viděna ve strategických hrách.

Sekiro: Shadows Die Twice

U singleplayerové hry Sekiro: Shadows Die Twice mi dlouho trvalo, než jsem si hru zamiloval. Hra nabízí brutální bojový systém, úžasný příběh, hudbu i dabing a hlavně propracovaný svět. Místy brutální obtížnost a recyklování některých bossů nás však neodrazuje a dáváme jasných 90%. U singleplayerové hry Sekiro: Shadows Die Twice mi dlouho trvalo, než jsem si hru zamiloval. Hra nabízí brutální bojový systém, úžasný příběh, hudbu i dabing a hlavně propracovaný svět. Místy brutální obtížnost a recyklování některých bossů nás však neodrazuje a dáváme jasných 90%.

Pokud jste několikrát vyzkoušeli hry jako Bloodborne nebo Dark Souls, tak jste tu správně. Sekiro je absolutně napjatá, tvrdá a vizuálně propracovaná samurajská hra odehrávající se v mýtickém feudálním Japonsku a za naši redakci se jedná o nejlepší hru pro jednoho hráče, kterou si momentálně můžete zakoupit. Sekiro se od předchůdců liší hlavně ve vyprávění a přidáním nových akčních prvků. Doporučujeme.

Red Dead Redemption 2

Singleplayerové i online zaměření hry ve stylu westernu Red Dead Redemption 2, si získala mnoho hráčů a my mezi ně patříme také. Hra od nás získává zasloužených 100%. Singleplayerové i online zaměření hry ve stylu westernu Red Dead Redemption 2, si získala mnoho hráčů a my mezi ně patříme také. Hra od nás získává zasloužených 100%.

Arthur Morgan přepisuje dějiny světa Grand Theft Auto (GTA) od společnosti Rocsktar. Arthur Morgan, je člen notorického a velmi známého gangu Van Der Linde, tam někde v divokém západu. Arthur je totiž postava nové hry, která sice nemusí někomu na první pohled sedět, ale i tak přinese Red Dead Redemption 2 mnoho tráveného času ve westernovém duchu. Jako vždy tu máme velmi zajímavý a různě propletený příběh, neskutečně krásné animace, zvuky a vysoký důraz na jakékoliv materiály.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Metal Gear Solid V: The Phantomo Pain patří mezi singleplayerové hry, které mají absolutně mrtvý online multiplayer. Nicméně hra nabízí obří a propracovaný svět, budování vlastní základny a nesmíme zapomenou na výborné grafické zpracování a o optimalizaci. Od nás 90% Metal Gear Solid V: The Phantom Pain patří mezi singleplayerové hry, které mají absolutně mrtvý online multiplayer. Nicméně hra nabízí obří a propracovaný svět, budování vlastní základny a nesmíme zapomenou na výborné grafické zpracování a o optimalizaci. Od nás 90%

Velice oblíbená herní série přinesla ovoce po vydání prvních dvou konzolových verzí Metal Gear Solid 1 a Metal Gear Solid 2. Určitě každý pamatujete na oblíbeného záporaká a bose Metal Gear Rex. Metal Gear série nám přenáší již několik let velmi propracovaný příběh plný zvratů, akčních prvků a kvalitního grafického zpracování. Je sice pravda, že fanoušci jsou momentálně pochopitelně zklamáni z posledního díla Kojimy, ale i tak z hlediska hratelnosti, otevřeného světa a příběhu prostě Metal Gear V stojí za vyzkoušení.

God of War

Mezi nejúspěšnější singleplayerové hry na PS4 patří rozhodně nebojácný Kratos ve hře, God of War. Nevíme co dodat a nenapadá nás ani nejmenší špetka kritiky. 100%. Mezi nejúspěšnější singleplayerové hry na PS4 patří rozhodně nebojácný Kratos ve hře, God of War. Nevíme co dodat a nenapadá nás ani nejmenší špetka kritiky. 100%.

Že Kratos restartne celou slavnou sérii nečekal v roce 2018 asi nikdo. Tenhle zabijácky nařachaný bůh války se přesouvá do Norské mytologie, kde zakládá novou rodinu. Brzy mu však umírá manželka a začíná nový poutavý příběh a cesta za odhozením popela z nejvyšší hory v říši Norska. Na Kratose však číhají noví bohové a je na čase vytasit neuvěřitelnou zbraň všech dob, Leviathanskou sekeru. God of War je absolutním bohem na konzoli PS4 a konkurenta asi dlouho nenajde.

Uncharted 4: A Thief’s End

Hry od série Uncharted patří mezi hodně oblíbené akční adventury na PS4 a Uncharted 4: A Thief's End vám nabídne úžasnou grafiku, příběh, postavy a jejich motivace, rozlehlé lokace a velký důraz na průzkum. Těšit se můžete také na hádanky. Za nás 95%. Hry od série Uncharted patří mezi hodně oblíbené akční adventury na PS4 a Uncharted 4: A Thief’s End vám nabídne úžasnou grafiku, příběh, postavy a jejich motivace, rozlehlé lokace a velký důraz na průzkum. Těšit se můžete také na hádanky. Za nás 95%.

Nathan Drake je na stopě pirátského pokladu se svým dávno ztraceným bratrem, kde ho čeká mnoho dobrodružných, ale i akčních scén včetně loupeží, bojů v rozpadajících se budovách, honičky za autem a mnohem mnohem více. Všechny kapitoly jsou nezapomenutelné a po více jak 10 let, je tu neuvěřitelná nostalgie plná překvapení. Uncharted 4 Doporučujeme.

Batman: Arkham Knight

Ve hře Batman: Arkham Knight se počtvrté a údajně naposledy vrací okřídlený milovník žen. Ano! Batman se vrací, aby ochránil svůj rodný Gotham a od nás si zaslouženě odnesl 92% Ve hře Batman: Arkham Knight se počtvrté a údajně naposledy vrací okřídlený milovník žen. Ano! Batman se vrací, aby ochránil svůj rodný Gotham a od nás si zaslouženě odnesl 92%

Pokud právě přemýšlíte nad tímto okřídleným křižákem, tak jste na správné adrese. Arkham Knight je titulem, který se nemůžete nechat ujít. Akrkham Knight je pokračováním předchozího dílu Arkham City a celý příběh se odehrává o rok později. Scarecrow rozpoutá doslova peklo na Gotham City, který je nucen masivně evakuovat celé město. Společně z dalším záporákem Arkhan Knigt musí Batman čelit tomu největšímu nepříteli všech dob. Opět vás čeká otevřený svět a mnoho hlavních i vedlejších úkolů. Rocksteady Studio nám také přináší zcela nový prvek v podobě proslulého Batmobile.

Detroit: Become Human

Tento sci-fi scénář by si měl vyzkoušet každý fanoušek. Detroit: Become Human je herním počinem, který nás na hodiny doslova zablokoval u našeho počítače či konzole. Za nás se jedná o naprostou špičku, kterou lze přirovnat k hollywoodskému filmu, který ale ovládáte vy! 90%. Tento sci-fi scénář by si měl vyzkoušet každý fanoušek. Detroit: Become Human je herním počinem, který nás na hodiny doslova zablokoval u našeho počítače či konzole. Za nás se jedná o naprostou špičku, kterou lze přirovnat k hollywoodskému filmu, který ale ovládáte vy! 90%.

Lidská síla už na našem světě prostě nestačí. A tak na řadu přicházejí tzv. androidi, kteří mají za úkol pomáhat všem lidem. Jasně! Tohle byl prapodivný a původní plán společnosti, který androidy stvořil. Bohudíky androidi začali logicky uvažovat a my se tak dostáváme k neuvěřitelnému příběhů plného zvratu a příběhové linky, ve které si střídavě zahrajete za tři androidi, jejichž cesty jsou různorodé, ale každý má svůj hlavní cíl. Veškeré vaše rozhodnutí bude mít obrovský dopad na celkový vývoj ať už bude pozitivní, tak i negativní. Celkově vás hra zabaví na více jak 11 hodin a to není vůbec špatné! Detroid: Become Human doporučujeme!

The Last Of Us

Pokud mají být singleplayerové hry v nádechu survivar her a vy právě přemýšlíte nad totálním hitem a středem samotného terče, tak tahle pecka The Last Of Us musí být součásti pevného disku na PS4. 96%. Pokud mají být singleplayerové hry v nádechu survivar her a vy právě přemýšlíte nad totálním hitem a středem samotného terče, tak tahle pecka The Last Of Us musí být součásti pevného disku na PS4. 96%.

The Last Of Us je post-apokalyptický survival horor zasazený do blízké budoucnosti. Hra vypráví příběh Joela a čtrnáctileté dívky Ellie, kteří putují za bezpečím zdecimovanou a zničenou Amerikou poté, co bylo lidstvo skoro vyhlazena nákazou parazitickou houbou Cordyceps. Čeká vás velké dobrodružství plné akčních scén a hororového nádechu. Doporučujeme

Vyjádřete svůj názor!

0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.