Mass Effect 5 – Vrátí se v nové sérii Shepard?

Mass Effect 5 je dalším pokračováním Mass Effect série, na kterém pracuje BioWare v Edmontonu. Vývojáři nedávno pronesli, že pracují na hře a pokouší se vnést do hry původní nostalgii z předchozích dílů. Je pravdou, že poslední vydaný díl z roku 2017 Mass Effect Andromeda schytala obrovskou kritiku ihned po vydání, a proto jsem osobně rád, že by se hra měla držet původní trilogie.

První upoutávka nového Mass Effect obsahovala Liaru, kterou si určitě pamatujete ze všech třech dílů série Mass Effect a tak je jasné, že další pokračování bude opět zasazeno do Mléčné dráhy. Přiznám se, že zhlédnutí traileru k Mass Effect mě okamžitě napadl návrat právě Commandera Sheparda, jelikož celý děj se bude odehrávat právě v již zmiňované Mléčné dráze.

Návrat Sheparda by znamenal velkolepé představení v Mass Effect 5

Obrovským otazníkem je stále otázka, zda se ve hře ukáže znovu původní hlavní hrdina Shepard. Na internetu od minulého týdne koluje video od youtubera MrHulthenov, který narazil na zajímavosti, ohledně nového dílu Mass Effect 5, který by snad v nejbližší době mohl být blíže představen.

MrHulthen si všiml popisku produktu v obchodě BioWare, který naznačoval velkolepý návrat hlavního hrdiny Mass Effect. Popisek přitom naznačoval velký návrat Sheparda. I když byl popisek v co nejkratší době upraven, stejně si tohoto možná omilného překlepu všimlo mnoho fanoušků

Přehlídka pokračuje. Shepardova poslední výprava možná ukončila hrozbu Reaperů, ale za velkou cenu včetně Země samotné.

Samotný plakát (výše) byl odhalen v listopadu loňského roku a generální manažer BioWare Gary McKay řekl, že obsahuje „nejméně pět překvapení“, i když by bylo docela těžké identifikovat jednu ze čtyř postav jako Sheparda z takové vzdálenosti.

BioWare neřekl prakticky nic jiného o nové hře Mass Effect po jejím odhalení v prosinci 2020, i když víme, že na novém dílu pracuje několik členů původní trilogie.

Těžko bohužel označovat tento překlep za chybu nebo úmyslnost ze strany autora plakátu. Nicméně se na další nový trailer k Mass Effect 5 těšíme. Na sociálních sítí si fanouškovský tábor myslí, že se celý příběh vráti před Mass Effect 1, ve kterém si zahrajeme znovu za Sheparda. Bohužel je moc brzy tuto informaci nebo myšlenku brát vážně a my si musíme hold počkat!

Vyjádřete svůj názor!

0 0

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.