Hogwarts Legacy se představil na State of Play

Kdo by si nechtěl vyzkoušet na vlastní kůži příběh v samotném srdci v Bradavicích? Hogwarts Legacy patří mezi nejočekávanější hry letošního roku.

Hogwarts Legacy od Warner Bros. Games vypadá úžasně. Bradavice a Prasinky ke konci roku 2022

Samotný děj se nám vleče do devatenáctého století. Respektive něco málo sto let před tím, než jsme ve filmovém snímku Harry Potter poznali nejslavnější kouzelnickou trojici Harryho Pottera, Hermionu a Rona. Opět se tak setkáte se slavným moudrým kloboukem, který vás jako školáka zařadí do příslušné koleje. Vybrat si samozřejmě budete moci dobrou nebo zápornou stranu.
Podle videa, které bylo zveřejněno se můžeme těšit na craftování a vaření lektvarů. Hogwarts Legacy bude také disponovat různými stromy schopností a dovedností. Těšit se můžete na zajímavé hádanky, létání na slavném koštěti, procházení různých dungeonů. Velice se mi líbí, že například Komnatu nejvyšší potřeby si budete moci upravit podle sebe. Hogwarts Legacy vyjde na konci roku 2022 (možná koncem listopadu nebo v průběhu prosince). Kromě PC vyjde Hogwarts Legacy také na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch.

Vyjádřete svůj názor!

0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.