CS:GO Demo Manager je zajímavou aplikací pro hráče CS:GO

CS:GO Demo manager je skvělým pomocníkem pro správu vašich her, přípravu se na zápas nebo pro vývoj důležitých aspektů hry. Dovoluje hráčům sdílet různé statistiky a budovat různé taktické plány. Pomocí track systému můžete sledovat vašeho protivníka zda neměl při zápase nějaký ten cheat (WH,AIMBOT, a podobně)

Díky programu CS:GO Demo Manager můžete sledovat hráče ze seznamu podezřelých!

Osobně tento modul používám velmi dlouho a často jsem si pokládal otázky typu (Jak najít hráče s WH? Jak rozpoznat, kde jsem ve hře udělal chybu? Jak donutit mého spoluhráče na TeamSpeaku nebo Discordu aby mě poslouchal při nějaké určité taktice. Znáte to? Skoro celý tým se rozhodne vybojovat plant A, jediný Karel se rozhodne pro variantu B. A přesně o tomto je tento program CS:GO Demo Manager

Vytvářejte taktiku v CS:GO Demo manager a připravte se na svůj zápas

CS:GO Manager vám jedním kliknutím importuje veškeré vaše zápasy a vytvoří veškeré statistiky a hlavně prezentace všech her. Velmi důkladně vybuduje simulaci, která vám poskytne co jste všechno udělali špatně a nebo dobře.

Pomocí této analýzy vám například ukáže, kam jste hodily smoke, jak fungoval a a jaký měl vliv na okolí. Přesně ukáže znázornění a funkčnost vašeho vyhozeného flash granátu, který neoslepil vašeho protihráče. Jasnou samozřejmostí jsou vaše komentáře a poznámky. Ke všemu si můžete přidat vlastní komentář nebo poznámku, díky které nezapomenete, na co si příště dát třeba pozor.

CS:GO Statistiky, Whitelist

CS:GO manager umožňuje také sledování všech statistik s vybraných zápasů. Označením například několika zápasů najednou vám ukáže graf, ve kterém máte přehledné informace. Do jakého místa jste například nejčastěji stříleli, jakou zbraň jste použily a s jakou jste byly nejpřesnější. V jakým mapách jste nejsilnější anebo dokonce jaká pozice pro Vás a váš tým byla ta nejlepší. Díky těmto statistikám se snadno připravíte s vašim klanem na další zápas!

Sledování VAC

Udržujte si přehled o hráčích, které jste podezřívali z podvádění tím, že je přidáte do “Seznamu podezřelých”.

Vyjádřete svůj názor!

0 0

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.