259 vidělo
0

Nový engine, nám před pěti lety představil Valve pod názvem Source 2, pod kterým běží herní novinka Half Life: Alyx. Podle informací od Insider Nors3 dostane letos nejhranější hra světa Counter Strike engine, na který již všichni čekáme. CS:GO, však momentálně řeší mnoho problémů, týkající se například cheaterů, díky kterým jsou momentálně zamořeny herní servery.

Zamořené servery cheatery. CS:GO v problémech?

V době celosvětové karantény, řeší hráči závažné problémy. Rostoucí cheateři se jen hemží servery a je těžké hráče rozpoznat nebo dokonce takového hráče eliminovat. CZ/SK streameři se dokonce vrhli na video-návody, kde ukazují, jak zdarma stáhnout a aktivovat free hack. Mezi takové youtubery patří i GEEZY, který nás velice zklamal. Poukazovat na youtube, jak používat zdarma hack, pod názvem project-infinity, nám přijde velice dětinské a hlavně ubohé. Mezi streamery, kteří naopak proti cheaterům bojují je třeba Huňáč, který natáčí CS:GO Overwatche. Některé redakce si myslí, že na servery a na banování hráčů se již zapomnělo, kvůli blížícímu se vydání nového engine do hry CS:GO. Nemusíme tu možná ani zmiňovat největší skandál historie CS:GO, kdy se cheatovalo na profesionálním zápasu iBUYPOWER vs NetCodeGuides. Například v prosinci roku 2018 bylo za necelý měsíc zabanováno více jak 609 300 hráčů. Podle informací, které nemáme potvrzené si project-infinity, stáhlo letos více jak 900 000 hráčů.

CS:GO v novém Source 2 engine?

Takto vypadající nový engine do CS:GO by nebylo vůbec špatné.

Takto vypadající nový engine do CS:GO by nebyl vůbec špatné.

V redakci si myslíme, že letos nás nový engine do CS:GO opravdu čeká. Bohužel si myslíme, že se nebude jednat o grafický zvrat, který všichni očekáváme. Podle nás půjde hlavně o lepší kompatibilitu hry, která hlavně zlepší výkon celé hry, jak pro silné, tak slabší počítačové sestavy. První velká zmínka se na youtube ukázala v roce 2018, kterou na svém channelu ukázal youtuber LICHTENSTEIN, který poukazuje na EASTER EGG na mapě de_cache. Dokonce tu máme několik moderů, kteří pracují na CS:GO v Unreal Engine a musíme uznat, že některé videa vypadají naprosto fantasticky. Takový Dust 2 v UE, by mi vůbec nevadil.

Bude takto vypada nový CS:GO Engine? Přetoč na 2:25

Trailer na CS:GO Remaster

Galerie fotek

https://rajhrace.cz/gallery/csgo-novy-engine-galerie-fotek/