75% Slevy na Epic Games Store trhají opět rekordy.

Snad už dost? Epic Games Store opět trhá rekordy. Před pár dny si pro nás nachystal Epic Games GTA V zdarma a nyní přináší neuvěřitelné slevy na veškeré hry až 75%. Vybral jsem proto pro vás seznam nejoblíbenějších her. Dole v článku poté budete mít odkaz na veškeré slevy

Control

Ve hře Control ovládáte mladou ženu Jesse Faden, která hledá odpovědi na své nevyjasněné otázky. Přitom dostanete tajnou roli Directora ve zvláštní bezpečností agentuře.

Borderlands 3

Borderlands 3 vrací úder!

Borderlands 3 – Původní slavná střílečka se vrací. Hra si vás získá díky arzenálu a dobrodružství pod vlivem chaosu! Prolistujte novými světy a nepřáteli a zachraňte svůj domov před nejohrdavějšími vůdci kultu v galaxii.

Anno 1800

Staňte se specialistou v průmyslovém odvětví ve hře Anno 1800. Vítejte na úsvitu průmyslového věku. Cesta, kterou vyberete, bude definovat váš svět. Jste inovátor nebo vykořisťovatel? Utlačovatel nebo osvoboditel? Jak si svět bude pamatovat vaše jméno, je jen na vás.

[exclusive_post post_id=”1303″]

Metro Exodus

Prozkoumejte rozbité ruiny moskevského metra a vydejte se na výpravnou cestu napříč apokalyptickou ruskou divočinou. Prozkoumejte obrovské, nelineární úrovně, ztraťte se v ponořeném zážitku z přežití v karanténě a sledujte napínavou příběh, který se vám doslova vryje pod kůži. Takové je Metro Exodus

The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition

Zatímco v severních říších zuří válka, vy se vydáváte na tu největší zakázku svého života – musíte vystopovat Dítě proroctví, živoucí zbraň, která dokáže změnit svět.

Assassins Creed Odyssey

Vyberte si svůj osud v Assassin’s Creed® Odyssey. Od vyvrženců k živé legendě se vydejte na odysea, abyste odhalili tajemství své minulosti a změnili osud starověkého Řecka.

[exclusive_post post_id=”1148″]

The Division 2

Washington D.C. je na pokraji kolapsu. Naše společnost ohrožuje bezpráví a nestabilita a zvěsti o převratu v Capitol jen zesilují chaos. Všichni aktivní agenti divize zoufale potřebují zachránit město dříve, než bude příliš pozdě

Far Cry 5

Vítejte v kraji Hope v Montaně, kde sídlí fanatický kult doomsday známý jako Edenova brána. Postavte se kultovnímu vůdci Josephu Seedovi a jeho sourozencům, Heraldsovi, abyste vyvolali ohnivý odpor a osvobodili obklíčenou komunitu.

Vyjádřete svůj názor!

0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.