Wolfenstein 3D 30 let výročí módem Oldfartenstein 3D

Wolfenstein 3D zná snad každý, velkou hru z roku 1992. Poprvé byla vydána jako sharewarová epizoda 5. května a obsahuje odvážného a rázného spojeneckého špióna Williama “B.J.” Blazkowicz, když unikne zajetí a uvěznění a přistoupí k tomu, aby ošklivým nacistům vytrhl nový otvor, nakonec dokonce zabil samotného hlavního muže – Hitlera. Hra měla obrovský úspěch a dodnes existují komunity zjevně šílených lidí, kteří neustále vydávají nové mody. Tady a teď mluvte o obětavosti….

Zde nehledejte žádný Unreal Engine 5. Jedná se o fanouškovský amatérský projekt. Tento tým již v minulosti vytvořil modifikaci do hry Wolfenstein 3D, která měla obrovský úspěch. Zde hledejte pouze odreagování a celkem hodně povedený humor. 

Píše se rok 1945 a vy jste posláni zabít inkarnaci zla, Adolfa Hitlera. Ne, počkejte, ve skutečnosti je rok 1973 a vy se snažíte najít své prášky a falešné zuby, když vás najednou rodina vezme do domova důchodců. Ale v této instituci není všechno v pořádku… Ve skutečnosti jsou tady všechny vaše staré noční můry! Troufnete si je vzít na sebe, naposledy?

Toto vydání Oldfartenstein 3D, určené k oslavě 30. výročí Wolfenstein 3D, vám přináší 10 map (ekvivalent sharewarové epizody – takže zde nejsou žádní důstojníci ani mutanti) spolu s novou grafikou, zvuky a hudbou a navíc spoustu skvělých věcí.

Wolfenstein 3D patří mezi nejoblíbenější her všech dob. Ke 30. výročí byla od fanoušků vytvořena modifikace pod názvem Oldfartenstein 3D

30 výročí hry Wolfenstein 3D oslavíme novým příběhem 🙂

Dějová linie hlavní hry však končí ve 40. letech minulého století. Vraťte se o několik desetiletí dopředu a zeptejte se sami sebe – kam se všichni ti lidé poděli? BJ – pořád je někde venku. Jeho nepřátelé, velcí i malí – stále živí a kopající. Ale léta k nim nebyla laskavá.

Přichází den, kdy se čiperní mladíci promění ve staří blázni, životní styl kdysi plný aktivit ustoupí sezení v pohodlných křeslech a čtení dnešních novin. Falešné zuby, hůl – kontrola. Kam jsi dal své zlaté hodinky? Oh, je to vedle starého rádia.

Oldfartenstein 3D je modifikací ke hře Wolfensteind 3D
Oldfartenstein 3D nabídne novou vizuální stránku hry
Wolfenstein 3D slaví 30. výročí
Image 5

Takový příběh Oldfartenstein 3D prostě nevymyslíš!

Takže 30 let po událostech z Wolfensteina 3D… Protože vnuk B.J. musí na delší dobu opustit město (a vlastně i planetu), starý William musí být umístěn do domova důchodců. Představte si jeho překvapení, když se probudí obklopený svými bývalými nepřáteli!

Po vyslechnutí krátkého monologu Hanse Grosse se musíte okamžitě vrhnout do akce a doufejme, že najdete cestu ven z tohoto pekelného místa. Ale i když to uděláte, venku na vás mohou čekat další duchové minulosti…

Získáte 10 nových pater (stejně jako v sharewarové epizodě) se zcela novou grafikou, hudbou a zvuky, plus některé zajímavé funkce a vyvážení hry.

Vyjádřete svůj názor!

0 0

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.