TWCenter přináší Pána Prstenů v podobě Rise of Mordor

Rise of Mordor je další modifikací, která vás vtáhne do známého knižního i filmového světa pod slavnou značkou Lord of the Ring. Tentokrát nás čeká lepší grafické zpracování a neuvěřitelné hordy v epickém boji zasazené do bitevního pole hry Total War Attila

Rise of Mordor je dalším počinem slavného týmu pracující na modech ke hře Total War

Rise of Mordor je dalším počinem slavného týmu pracující na modech ke hře Total War

Pro mnohé hráče v ČR/SK je Third Age – Total War to nejlepší z her, týkající se Středozemí a bitvy vytvořené Tolkienem, co nás hráče mohlo potkat. A právě prvotní vydání nejslavnější modifikace do hry Total War nasadil obrovsky vysokou laťku, na kterou se těžko reaguje třeba i dalším dílem od slavného týmu Total War Center, který se již několik let pečlivě stará o svou moderskou základnu fanoušků. Kdo by nechtěl hrát za Gondor nebo Mordor. Kdo by si rád nevyzkoušel bitvu o Minas Tirith, kde budete na mapě ovládat více jak 10 000 vašich vojáku v nejepičtější bitvě, kterou jste mohli kdy spatřit. Přitom již zmiňovaný vývojářský tým dlouho přemýšlel, do jaké hry bude nová modifikace nascriptována. Na výběr byla hra z roku 2016 Attila a Warhammer. Nakonec se tým moderů rozhoduje pro Attila verzi.

Ihned po vydání první verze byly oznámeny veškeré informace. Oznámeno bylo až 20 hratelných frakcí, kde nesmí chybět Rohan, Gondor, Harad, Erebor, Umbar, Dol Guldur. Podle informací, které nemáme ověřené, vytvořil hudbu do hry slovenský skladatel, Filip Olejka. Vývojářský tým TW Center se dostává po necelém roce do velkých problémů. Total War Attila, je hrou, která se velmi špatně modifikuje a upravuje. Na oficiálním Twitteru se nám podařilo najít starou zprávu, která poukazuje na problematiku v úpravě celé politické a taktické mapy.

Nakonec tu po těžké dřině máme konečně hratelnou modifikaci, kterou si můžete zahrát i vy. Je velká škoda, že o podobnou sérii se nepokouší například samotné studio ze série Total War. Velká škoda je poté fakt, že novější verze Total War nemají tolik možností pro modery, jako starší série Medieval 2. I přes veškeré chyby tu máme další úspěšný díl ze světa Lord of the Ring, a to nás sakramentsky těší!

Jak vypadá prvotní projekt TWCenter ?

https://rajhrace.cz/gamemods/zpet-ve-svete-lord-of-the-ring-third-age-i-na-slabsim-pc/


Stáhnout Rise of Mordor Open Alpha v0.2.7 – Mod DB

Vyjádřete svůj názor!

0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.