The Witcher 3 – Fantasy Gwent – Zcela nový způsob hraní!

Celkově jsem milovníkem herní série The Witcher (Zaklínač) a velice jsem se doslova zahltil sbíráním Gwentových kartiček u hry Zaklínač 3. Nicméně jsem si několikrát dával otázky, zda jsem s tímto stylem hry GWENT vlastně spokojen. Odpověď byla vždy NE. Není to proto, že by tento herní doplněk nebyl kvalitně zpracován, ale více mě štvalo, že vlastně hraji za samotného Geralta a ještě sbírám kartičky mích přátel. A proto tato modifikace do hry Zaklínač 3 splnila veškeré mé očekávání!

Nový Gwent přinese mnoho změn od grafického a vizuálního zpracování. Celá hra je vyvážena tak, aby odpovídala Vašim požadávkům. Instalaci této modifikace provádíte na vlastní nebezpečí a my ničím neručíme! Have FUN!

GWENT TROCHU JINAK!

Tento mod předělá Gwent tak, aby neměl nic společného se světem zaklínače, a zároveň změnil všechny detaily. Všechny obrázky, názvy karet, názvy efektů, popisky, statistiky atd. byly změněny a tempo tahů bylo drasticky zrychleno.

Kreativní koncepční přepracování, které zcela přetváří Gwent a plně ho odděluje od světa Zaklínače.

Od začátku hry je k dispozici 5 frakcí.

Dostanete téměř plné balíčky pro všechny frakce, což znamená, že se nemusíte od začátku spoléhat na jeden konkrétní balíček.

Zbývající karty lze získat vyhráváním her, plněním úkolů a návštěvami určitých typů obchodníků. Cestou lze také koupit nebo vyhrát mnoho dalších karet, které posílí vaše balíčky.

Neexistují žádné neutrální karty. Každá frakce má své speciální karty.

Fantastický GWENT mění způsob hraní!

Každá frakce má jedinečné grafické zpracování a herní styl:

Bohové a démoni

Zaměřte se na boj zblízka a obležení s řadou karet šampionů a karet spolubojovníků ve zbrani a kamarádství.

Elfská stráž

Zaměření na dálku a boj zblízka s velkým počtem dvojitých agentů a několika silnými rally skupinami.

Kouzelná zvířata

Zaměření na blízko a na dálku s několika velmi silnými obléhacími kartami a vysokým počtem víceřadých rally skupin.

Strážci říše

Zaměření na vysokou mobilitu s většinou karet hratelných na libovolné řadě, plus několik skupin shromážděných osob a silné sady spolubojovníků.

Severní žoldáci

Obléhání a soustředění na dálku s mnoha těžkými útočníky a skupinami spolubojovníků.

NPC

Všech 5 balíčků bylo rovnoměrně rozděleno mezi různé NPC, za které hrajete. Všechny NPC mají stejné kompletní základní balíčky v závislosti na frakci, která jim byla přidělena. Různé NPC mají v rukou silnější balíčky s různými extra rally/comrade kartami nebo specifickými garantovanými kartami. Úrovně obtížnosti nyní ovlivňují pouze umělou inteligenci NPC a ne to, které karty jsou v jejich balících.

Instalace fantastického GWENTU

Je důležité vlastnit veškeré DLC ke hře Zaklínač 3 resp. ( Blood and Wine a Hearts of Stone )

Tento mod si můžete nainstalovat uprostřed hry bez problémů, ale z důvodů vyvážení doporučuji začít novou hru, pokud ji nechcete jen vyzkoušet a zjistit, zda se vám bude líbit.

Nepoužívejte tento mod s NG+. Ve skutečnosti NG+ obecně nepoužívejte. Zdá se, že CDPR to přidal jako dodatečný nápad a je to nevyvážený nepořádek. Je lepší začít s novou hrou a na začátku jen hrát s jakýmkoli vybavením, recepty atd., které chcete.

Stejně jako všechny modifikace Gwent, které mění základní balíčky, byste je neměli odinstalovat z aktivního uložení, protože chybějící karty váš balíček přeruší. Pokud se rozhodnete odinstalovat, budete se muset vrátit do uložení, kde jste jej poprvé nainstalovali. Takže doporučuji nejprve otestovat, než budete oficiálně pokračovat v hraní.

Pokud instalujete mod do aktivní hry, proveďte při prvním načtení uložení následující:

– Použijte konzolový příkaz fantasygwent (tím přidáte jednu z každé karty do vaší sbírky a odstraníte některé zastaralé vanilové karty)
– Přejděte do své sbírky gwent a odstraňte/vybavte VŠECHNY karty ze svých aktivních balíčků
– Opusťte rozhraní gwent a poté jej znovu otevřete, aby byly karty nyní na svém správném místě

To je kompatibilní prakticky se vším. Jen samozřejmě nepoužívejte současně žádné jiné mody gwent.

Vyjádřete svůj názor!

1 0

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.