Need for Speed Underground 2 Remake

Mnoho fanoušků z celého světa považuje druhé pokračování Underground 2 v sérii Need For Speed za nejlepší díl v celé sérii NFS a jeden oddaný a možná největší fanoušek celé série Need for Speed Underground 1 a 2, se rozhodl vytvořit vlastní NFS Underground 2 Remake. Ivan Novozhilov začal pracovat v Unreal Engine 4 a vnesl do původního dílu mnoho zajímavých změn.

Těšit se tak můžete na optimalizované vizuální prvky, cyklus změny počasí, nové textury ve vysokém rozlišení, celkově přepracované řízení automobilu a mnohem více. Přitom již několit let doslova hráči volají po úspěšném pokračování série NFS, které by automobilní závody ve stylu tuning párty vrátily mezi nejhranější hry moderní doby. Jako by stále EA čekalo na nějakou jiskru, která by jejich rozhodování změnila. 

Takto vypadající Need for Speed Underground 2 by po vydání trhal rekordy!

Také rádi vzpomínáte na staré dobré časy NFS. Nový Remake Need for speed Underground 2 přináší mnoho změn.

Také rádi vzpomínáte na staré dobré časy NFS. Nový Remake Need for speed Underground 2 přináší mnoho změn.

Bohužel mám strach a má duše mi dává najevo, abych neměl od Remaku velké očekávání. Obrovská společnost EA totiž vlastní veškerá autorská práva a popravdě nevěřím, že zrovna EA by někomu dovolila upravovat oficiálně jejich značku.

Podle mého názoru zůstane Need for Speed Underground 2 Remake pouze na YouTube a jeho oficiálního vydání se nejspíš nedočkáme. Upravená verze NFS vypadá jinak skvěle a je to vlastně stále dobrá hra, kterou každý milovník tuningu miloval. Nechme se hold překvapit.

Úpravy v NFS Undeground 2 Remake

Vylepšený automobil v Need for Speed Underground 2

-turbo -zcela nové řízení. – optimalizovaná automatická převodovka a spojka -pevný skluzový poměr (už žádné zadrhávání) -srážkové zvuky a jiskry -zvuky odpružení komprese – zvuky motoru jsou provedeny kromě dvou. analytický nástroj pro ně není dost dobrý. možná někdo zná někoho, kdo umí přepitvat soubory, aby to zase fungovalo. aspoň máme pořádné zvuky motoru. -Turbo, sladidlo, zvuk motoru, převodovky se provádí a vybírá v závislosti na vylepšení výkonu. – zásadně se změnilo jízdní chování. je stále ve vývoji a hodně se upravuje, silně závisí na úhlu prokluzu a trakci, tyto hodnoty se mění v závislosti na rychlosti, aby umožnily arkádové jízdní chování a pěkné drifty při nízké rychlosti. v závislosti na herním režimu se to může v budoucnu výrazně změnit.

Zóny:

– audio zóny – dozvukové zóny – pojmenované zóny – každý ostrov má výrazné zbarvení.

Grafika:

-optimalizovaná grafika pro mnohem lepší výkon a celkově více příjemný pohled. – optimalizovaný cyklus počasí – nové textury – přidáno více chybějících ok

Různé:

-systém dopravního uzlu (nevidíte, ale je tam) – více optimalizované chvění fotoaparátu – více optimalizované radiální rozmazání pohybu -zničitelné prostředí (cedule, sudy…) – je implementována hudba z UG1, UG2, MW. Můžete také přeskakovat stopy nebo se vrátit o stopu zpět (QOL hack :-)) – fuj zvuky -nové zpoždění kamery a rotace (lag)

uživatelské rozhraní:

-počítadlo skóre driftu + šikovné zprávy -driftové zóny (tyto modročervené bílé pruhované obtisky) se používají pro další násobiče spolu s rychlostí pro skóre driftu. -menu jsou ve vývoji a již částečně fungují, ale zde nejsou zobrazeny.

Vyjádřete svůj názor!

0 0

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.