Phoenix Point v češtině je mnohem lepší!

Turn-Based Tactics hry zaznamenaly v posledních letech velké oživení. Když jsem poprvé hrál XCOM, uvědomil jsem si, že tento žánr mě začíná velice bavit a pro herní průmysl to bylo dobře. A vlastně si poslední dobou říkám, že po úspěšných herních titulů jako XCOM, XCOM 2, Phantom Doctrine a vlastně nebyla špatná ani Valkyria Chronicles 4, se postupem času žádné jiné tituly moc nevyvedly. Tento fakt nemohl být přehlédnut vývojářem hry Phoenix Point Julianem Gollopem, mužem stojící za to nejlepší, co jsme mohli vidět u hry XCOM.  A pokud měl být u hry Phoenix Point vylepšen tzv. vzorec ze hry XCOM, tak se to náramně povedlo.  

Phoenix Point je povedeným pokračováním XCOMU

Phoenix Point je jakýmsi duchovním nástupcem slavného XCOMU se vším všudy. Těšit se můžete na tísnivou atmosféru, která vás povede celou hrou, solidní tahové souboje a politické přestřelky. Nyní si hráči mohou užít zábavy ještě více, jelikož vývojáři od Snapshot Games povolili oficiální překlad hry, který se objevil na portále prekladyher.eu. Čeština do Phoenix Point je tak dalším přídavkem do tak úžasné tahové strategie. Děkujeme!

Ukázka českého překladu do hry Phoenix Point
Překladatelskému týmu Phoenix Point se podařilo získat povolení k překladu.

Phoenix Point čeština

Phoenix Point je strategická hra, na které pracuje tým Snapshot Games pod vedením Juliana Gollopa, tvůrce původního X-COMu. Co se týče srovnání s novými XCOMy od Firaxis, Phoenix Point oproti nim nabízí hned několik velkých novinek. Je v něm možnost manuálně mířit, přičemž střely při cestě k nepříteli klidně mohou zasáhnout i vašeho kolegu. Dále máte jen omezený počet zásob, nábojů a dalších nezbytných věcí, které můžete najít v bednách na mapě. Svět je pak hororový, lehce inspirovaný H. P. Lovecraftem.

Jakožto fanoušci XCOMu a tahových strategií obecně jsme se v našem relativně skromném týmu rozhodli vytvořit překlad pro tuto hru. Nebojte se, budou přeložena i všechna DLC, která v budoucnu vyjdou.

Phoenix Point český překlad (Tým)

Tým
Zakladatelé: Four DFour D a Electricman (skončil z osobních důvodů)
Překladatel: Ralph ShepardRalph Shepard, na začátku též Fourd (přešel na technickou stránku) a Electricman (skončil)
Korektura: Starcitizen (CabalSvk) a Ralph ShepardRalph Shepard
Extrakce a import textů: Four d, Adras (nyní pozastavená činnost)
Tvorba patchů: Termit, (převzal FourD od patche Hypnos 1.13.)
Tvorba instalátorů (externí): JetroJetro nyní převzal FourD.

Vyjádřete svůj názor!

0 0

3 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.