ANKETA: Battlefield vs Call of Duty. Která hra je podle Vás lepší ?

Infinity Ward doslova přepisuje dějiny a Call of duty se stává v roce 2003 absolutní špičkou ve světě her. Vývojáři od  EA Digital Illusions CE již v roce 2002 mají k dispozici Conques ve hře Battlefield 1942 v multiplayerové hře. Která hra se stane vítězem v anketě na Ráj Hráče?

 

Call of Duty

Call of Duty přepisují žánr akčních stříleček z 2. světové války od roku 2003. Novinkou je také hra zdarma pod názvem Warzone.

Call of Duty přepisují žánr akčních stříleček z 2. světové války od roku 2003. Novinkou je také hra zdarma pod názvem Warzone.

Volání povinnosti ? Zkratkou COD je herní sérií, která v roce 2003 odstartovala úspěšnou sérii her z prostředí 2. světové války. O nadvládu nad hrami se postaral bratříček o 2 roky později, pod názvem Call of Duty 2. Od té doby se táhlo po celém světě doslova online šílenství a jméno mapy Toujane znal skoro každý. Ve světě online her nyní převládají hry v bojovém stylu battle royale a právě Infinity Ward a Raven Software možná přepisují 10. března 2020 dějiny celé série Call of Duty. V již zmiňovaném datu vydávají součást hry Call of Duty: Modern Warfare pod názvem Warzone. COD Warzone je multiplayerovou hrou zdarma až pro 150 hráčů, kteří jsou umístěny ve městě Verdansk. Warzone obsahuje dva nové režimy: Plunder a Battle Royale. Nově také můžete narazit na měnový systém zvany jako “Cash”, který se používá na „Buy Stations“ ve Verdansku a okolí.

Během prvních 24 hodin Warzone společností Activision oznámila, že více než 6 milionů hráčů bylo zabanováno. Do čtyř dnů od vydání Warzone Activision vykázal nejvíce počet hráčů všech dob 15 milionů. Po deseti dnech od vydání hry Warzone hrálo hru více jak 30 milionů hráčů.

Battlefield

Battlefield 3 od redakce FW dostal zasloužených 90% hodnocení v roce 2011. Milovníci slavné série, se již od roku 2011 žádné další Free2Play hry nedočkali.

Battlefield 3 od redakce FW dostal zasloužených 90% hodnocení v roce 2011. Milovníci slavné série, se již od roku 2011 žádné další Free2Play hry nedočkali.

Battlefield od DICE se nám vryl pod kůži v roce 2002, kdy vyšel první díl, Battlefield 1942, který nabídl online prostředí v podobě Conquest. V roce 2005 přichází na scénu nový Engine RenderWare, pod kterým běží další velikán, pod názvem, Battlefield 2. Druhý díl nabídl hráčům nové taktické možnosti a nabídl také nové válečné konflikty. Doslova revoluce přichází od roku 2008, kdy poprvé mohou nadšenci hry Battlefield spatřit nový enginena na PS3 a Xbox 360, Frostbite. DICE nezapomněl i na své fanoušky a tak přichází free2play hra pod názvem, Battlefield Heroes a na PC si tuto hru zahraje více jak 10 milionu registrovaných uživatelů. Od té doby náš pak čekalo více free2play titulů jako, Battlefield Online nebo Battlefield Play4Free. Od vydání hry Battlefield 3, pod novým enginem, Frostbite 2.0 posouvá tuto herní sérii na vrchol. O 2 roky později přichází další aktualizace engine na verzi 3, který můžeme spatřit v současnosti u posledního a nového dílu Battlefiel V.

Anketa: Call of Duty vs Battlefield

Could not load the poll.

Budeme velice rádi za vaše hlasování a zpětnou reakci, například v podobě komentáře. Navštivte také naši hlavní rubriku ANKETY a vyberte si sami, kde chcete hlasovat. 🙂

Vyjádřete svůj názor!

0 0

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.